Zamknij

Potrzebujesz pomocy?

Imię i nazwisko

{{validation.name.message}}

E-mail

{{validation.email.message}}

Temat wiadomości

{{validation.subject.message}}

Treść wiadomości

{{validation.message.message}}

Wyślij

Dziękujemy za wysłanie formularza

Warsztaty

Wróć

Warsztaty fotograficzne „Barokowy Klasztor” (3h)

Podczas warsztatów fotograficznych „Barokowy Klasztor” uczestnicy poznają budowę i zasady działania aparatu, dowiedzą się na czym polegają teoretyczne zasady kompozycji i dobór odpowiednich ustawień aparatu w zależności od warunków, w jakich wykonywane są zdjęcia, aby samemu wykonać zdjęcia bazyliki z zewnątrz oraz w środku. Barokowe otoczenie pozwoli rozwinąć swój talent i pokaże jak fotografować świadomie. Koniecznie zabierz ze sobą aparat lub telefon, którym będziesz mógł wykonywać zdjęcia.

Wróć

Plastycznie z Aniołami (3h)

Nad tegorocznymi warsztatami Plastycznymi czuwać będą anioły – temat nawiązujący do epoki baroku, a tym samym do architektury Bazyliki Świętogórskiej i z pewnością do „ducha” tegorocznego spotkania Paradiso 2020. Przygotujemy prace, z których, mamy nadzieję powstanie wspaniała ekspozycja. Zapewniamy materiały, narzędzia i doskonałą, twórczą zabawę.

Wróć

Warsztaty florystyczne (1,5h)

Piękno kwiatów zachwyca każdego, dlatego co roku te warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem! Warsztaty w sposób artystyczny ukażą dziedzinę sztuki wykorzystującą kompozycje kwiatowe dla rozwinięcia poczucia estetyki, wyobraźni i miłości do przyrody.

Warsztaty szybkiego czytania (1,5h)

Chcesz szybko czytać i dużo rozumieć i poznać techniki efektywnego czytania? Zapraszamy na 1,5-godzinny warsztat pt.: ,,Ucz się i czytaj z efektem”. Poznasz główne zagadnienia związane z przyspieszaniem tempa czytania i stopniem rozumienia. Podczas trwania warsztatów zaprezentowane zostaną podstawowe ćwiczenia zwiększające tempo czytania i stopień rozumienia. Omówione zostaną czynniki wpływające na efektywność czytania, jak również korzyści wynikających z umiejętności szybkiego przetwarzania informacji. Pokazane również zostaną podstawowe techniki przyswajania informacji z różnych dziedzin, co przyda się w szkole lub na studiach.

Wróć

Kreatywna zabawa z klockami Lego (1,5h)

Warsztaty klocków lego to nie tylko budowanie, to przekazywanie wiedzy z konkretnego obszaru tematycznego obejmującego historię, inżynierię, fizykę i przyrodę. Każda osoba jest odpowiedzialna za inne zadanie, ale współpraca pozwoli osiągnąć sukces. Przekonacie się, że bez względu na to, czy ma się 7 czy 40 lat trudno oprzeć się przyjemności układania klocków Lego.

Warsztaty kreatywnej kuchni (1,5h)

Eko kuchnia, czyli „jedz naturalnie i w zgodzie z własnym zdrowiem”. Uświadomienie jak wykorzystać ekologiczne produkty dostępne w każdej kuchni. Zajęcia pełne ekspresji, fantazji, mega atrakcyjne i artystyczne poprowadzone przez profesjonalnego kucharza!

Warsztaty

Wariant 1 (16 osób)
Wariant 2 (16 osób)
Wariant 3 (44 osoby)
Wariant 4 (44 osoby)