Warsztaty

Masz gitarę i grasz na niej? Zabierz ze sobą, bo te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Są to warsztaty, dla których gitara to coś więcej niż tylko instrument. Podczas warsztatów nauczysz się grać zespołowo, fajnie spędzisz czas z ludźmi, którzy mają pasję podobną do Twojej, a to wszystko pod okiem profesjonalnego gitarzysty!

To warsztaty dla osób spełniających się artystycznie. Z nami na pewno stworzysz coś wielkiego! W tym roku zajmiemy się malarstwem proroczym, poznacie jego zasady, a prace powstaną poprzez active painting. Podczas wykonywania pracy będziecie mogli swobodnie się poruszać, wprowadzać ruch i malować pełnym gestem. Zapewniamy stroje malarskie, ale zabierz ze sobą ciuchy, które mogą być pochlapane farbą ;) 

„Tańcem chwalmy Boga...” Kto śpiewa ten dwa razy się modli, ten kto tańczy? Uuuuuuu, strach pomyśleć! Na tych warsztatach przez taniec i modlitwę uwielbienia możecie liczyć na świetną zabawę oraz integrację, a to wszystko na chwałę Boga! Poziom endorfin eksploduje!

Któż z nas nie uwielbia planszówek? Gry planszowe rozwijają podstawowe kompetencje interpersonalne, logiczne i myślowe. W dobie komputeryzacji i komunikatorów, wspólne spędzanie czasu w gronie przyjaciół, rodzinnym w „realu” jest bardzo wskazane. Gry planszowe dają ogrom satysfakcji z samej rozgrywki, uczą wielu zagadnień matematycznych, logicznych, historycznych czy przyrodniczych. Przede wszystkim rozgrywka w gry planszowe to ogromna dawka dobrej zabawy i u nas ją znajdziesz!

Klocki lego kojarzą nam się z beztroskim dzieciństwem, ale nic bardziej mylnego. Bez względu na to, czy ma się 7 czy 40 lat, trudno oprzeć się przyjemności układania klocków Lego. To zapewne powód, dla którego wiele osób wykorzystuje je w edukacji. Od przedszkola aż po szkoły wyższe klocki Lego służą nauce matematyki, fizyki, informatyki, inżynierii, a także interakcji społecznych. Szacuje się, że klockami Lego, każdego roku bawi się 400 mln ludzi na świecie. Na terenie powiatu gostyńskiego funkcjonuje Mobilne Centrum Kreatywności, które za sprawą Fundacji Fabryka Pomysłów zawita na PARASIO. Dla wielu przygoda z Lego rozpoczęła się w dzieciństwie od małego „gwiazdkowego zestawu”. Nie warto z Lego rezygnować o czym przekonają się uczestnicy zajęć.

Śpiewać każdy może.... Naprawdę! Nie ma ludzi bez słuchu i wszystko można wypracować. Jeśli lubisz śpiewać to są warsztaty dla Ciebie. Pooddychamy, pośpiewamy, a to wszystko z ogromną świadomością.

Warsztaty poprowadzą dobrze nam znane z poprzednich edycji Paradiso „Biskupianki w podróży”, które krzewią kulturę grupy etnograficznej z regionu gostyńskiego. Z ich bogatą wiedzą i doświadczeniem zmalujemy coś fantastycznego!

Jeśli masz swój bęben to koniecznie zabierz ze sobą, bo czeka Cię interaktywna wycieczka dookoła świata, podczas której poznasz różne kultury. Jeśli nie masz swojego bębna i nie umiesz grać, to coś dla Ciebie znajdziemy i sprawimy, że nie zawahasz się na nim zagrać. Zawodowy perkusista wprowadzi Was w swój bębniarski świat i pokaże jak okiełznać ręce i nogi przy zestawie perkusyjnym. 

Przed Tobą ciężki egzamin ustny? Może chcesz zwyczajnie podszlifować swój angielski? Albo wyjeżdżasz na ŚDMy i chcesz, aby każdy Cię zrozumiał? Trafiłeś idealnie! Po warsztatach z wymowy angielskiej będziesz wiedział jaka jest różnica między wymową amerykańską a brytyjską,  poznasz tajniki alfabetu IPA, dowiesz się czym są głoski długie i krótkie oraz przede wszystkim poćwiczysz dźwięki i będziesz lepiej mówić w języku angielskim! Zapraszamy!